Сегодня: 02-07-2022

Waldhaus Flims Wellness Resort Autograph Collection

Päťhviezdičkový hotelový komplex Waldhaus Flims Wellness Resort, Autograph Collection Alpine Grand Hotel & Spa sa nachádza v meste Flims-Laax. Bol postavený v roku 1877 a kompletne zrekonštruovaný na jeseň 2016. Spája v sebe historickú eleganciu s luxusným moderným nábytkom. Hotelový komplex sa nachádza v najväčšom hotelovom parku vo Švajčiarsku. Ponúka wellness oázu, 6 reštaurácií a barov, rozsiahly program aktivít a starostlivosť o deti pod dohľadom.

 Waldhaus Flims Wellness Resort Autograph Collection

Via dil Parc 3, 7018 Flims, Švajčiarsko

Luxusné a elegantné izby v 5-hviezdičkovom hoteli Waldhaus Flims Wellness Resort, Autograph Collection Alpine Grand Hotel & Spa sú vybavené najnovšími technológiami a niektoré z nich majú balkón orientovaný na juh alebo sever s panoramatickým výhľadom na hory.

Hotelový komplex pozostáva zo 4 prepojených budov, z ktorých všetky odrážajú eleganciu a veľkoleposť obdobia Belle Époque. Využívať môžete ocenené wellness centrum Waldhaus s rozlohou 3 000 m2 s vonkajším a krytým bazénom, prírodným kúpaliskom, parným kúpeľom, viacerými saunami, miestnosťami na procedúry, luxusnou súkromnou wellness suitou a moderným fitnescentrom s nepretržitou prevádzkou.

Medzi stravovacie zariadenia v hotelovom komplexe patrí regionálna reštaurácia Epoca, reštaurácia Il Tschaler, ktorá sa špecializuje na klasické fondue a raclette, reštaurácia Grand s jedlami medzinárodnej kuchyne a rodinná reštaurácia Pomodoro, v ktorej sa podáva pizza a cestoviny.

Na konci dňa môžete relaxovať v alpskom bare The Summit s otvoreným kozubom alebo v legendárnom bare Chadafö s cigarovým salónikom Davidoff.

Medzi ďalšie služby na mieste patrí bezplatný skibus pre hotelových hostí k stanici lanovky v meste Flims a späť. V špičke je k dispozícii každých pár minút.

Реальные отзывы

Фото

Оставьте свой отзыв

Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.