Сегодня: 02-07-2022

Kūrorts Arfa Park-Hotel

Jūs varat saņemt Genius atlaidi naktsmītnē Arfa Park-Hotel! Lai ietaupītu šajā naktsmītnē, jums ir tikai jāienāk sistēmā.

Kūrorts Arfa Park-Hotel

Ulitsa Tsimlyanskaya 2, 354340 Adlera, Krievijas Federācija

Šī naktsmītne ir 1 minūtes pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Arfa Park-Hotel atrodas Adlerā, pie Melnās jūras krasta, netālu no Formula 1 sacīkšu trases un Olimpiskā parka. Visā naktsmītnē tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets. Uz vietas viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta.

Katrā kūrortviesnīcas villā ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors, kā arī tējas pagatavošanas iespēja. Dažos numuros ir kafijas automāts un atpūtas zona, kur viesi var relaksēties pēc rosīgas dienas.

Viesnīcā ir diennakts reģistratūra. Naktsmītnei ir 2 peldbaseini ar spēļu zonu, turku pirts, somu sauna un trenažieru zāle.

Kūrortviesnīcas viesi var nomāt velosipēdus, un apkārtne ir iecienīta vieta riteņbraukšanai. Soči atrodas 30 km attālumā no viesnīcas Arfa Park-Hotel, savukārt ciemats Krasnaya Polyana ir 37 km attālumā. Adleras-Soču Starptautiskā lidosta atrodas 10 km attālumā no naktsmītnes.

Реальные отзывы

Фото

Оставьте свой отзыв

Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.